Performans Geciktirici

Jartiyer, Fransızca’dan dilimize geçmiş, diz zirı evet da diz üstü giyilen çorapları tutan elastik şerit ve bantlara verilen isimdir. Ilkin sap iç giyim ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Hasetmüzde çoğunlukla karı iç giyim ürünü olarak üretilse bile rical ciğerin üretilen henüz şekersiz modelleri bile mevcuttur. Orta Çağ dönemlerinde Avrupalı rical çoraplarının süfliya kaymasını dikilmek ciğerin elastik yada deri şeritler kullanırlardı. 16. yüzyıla gelindiğinde dişi vücudunda bacağın da bir şehvet aracı olduğu keşfedildi. Ve bu birliırdan sonrasında kadınlar aracılığıyla da kullanılmaya temellandı. Ayrıca unutulmaya yüzey tutmuş bir batı geleneğine göre, düğünden sonrasında gelinin jartiyeri kemiksiz ilave ile satıa sunulur ve yeni evlilere maddi dayanak sağlamlanırdı. Bir başka Avrupa geleneğinde ise, gelinin çciğerek buketini damadın omuzundan bekârların üzerine güzel fırlatması o dönemlerde jartiyer ile beraberinde gerçekleştiriliyordu. Jartiyeri ve buketi yakalayan torlakler dernek raksında çiftlere eşlik buyurmak zorunda idi. 1960’lı yıllarda tablan biriyi sap dergisinde dişi vücudunu gösteren fotoğrafğraflarda jüpon, korse, sütyen ve mini etek üzere iç giyim ürünlerinden sonrasında jartiyer bile yer almaya temelladı ve günümüzde jartiyer, bir çok fantazi iç giyim ürünüyle beraberinde kullanılır hale geldi.

En çok tercih edilen rengi bir zaman bile olduğu üzere beyazdır. Yağız ve pembe üzere renkleri bile akseptans görmektedir. Jartiyerbel bantları her bacakta 2 yada 3 şerit halinde bulunmaktadır. Bu şeritlerin uç kısmında çorapları tutmaya yarayan klips kilitler bulunur. Şerit ve tutucu klipsler olabilir olduğu kadar zayıf olmalı ki, dış kıyafetten belirli olmaması ve giyen kişdobra rahatsız etmemesi gerekir. Moda sektörü bundan sonra jartiyeri tek pasaj olarak satmanın indinde biriyi ürünle kombine ederek bayanların zevkine sunmaktadır. Jartiyer modelleri, biriyi üretici aracılığıyla saten gecelik, külot-sütyen bandoı ve erotik kostümlerin vaz geçilmez bir seksi iç giyim parçbirliı olarak görülmektedir.

Bir zamanlar tabu olarak akseptans edilen fakat tedricen liberalleşmeye güzel giden seks oyuncaklarının satın alınmasıyla müteallik olarak tabu yıkıntıının sınırlarını tartışmak ve konuya meydanlık sağlamak ciğerin süflidakileri okumanızda yarar var.

Seks oyuncağı olarak bileğerlendirilen ürünlerin bazenları kategorileri içinde özellikleri açısından değişiklik gösterse bile asliye temellıkları şunlardır:

Vibratörler
Kayganlaştırıcı ürünler
Dildolar
Anal oyuncaklar
Penis halkaları
Mastürbatörler
Penis kılıfları
Belden rabıtlamalılar
Fetiş ürünler veya BDSM
Fantezi giyim
Tüm seks oyuncakları tek başına veya bir partnerle her evetşfecir isim aracılığıyla çok ammaçlı kullanılabilir olsa da bu gruplar içinde günümüzde ve dünya genelinde en çok satın alınan sex shop ürünü vibratörlerdir.

Bazenlarına göre seks oyuncakları sağlıksız, utanç verici veya çevreye zararlı olarak görülebilirken bazenlarına göre ihtiyaç, hayata renk katmak ciğerin bir aracı olduğunu söyler.

Utanç, kendini iktidarsız hissetme duygusu veya mağazada yâr birileri ile maç tedirginliği seks oyuncaklarını mağazalardan satın almayı antipatik kılan durumlardır.

Çevrimiçi sex shop’lara yönelim bu açıdan önemli ve etkilidir. Çevirimiçi sex shop alışverişlerinde bâtın olduğu ciğerin satın alırken kişinin duyduğu utanç azalır.

Bu tabuları yıkmak veya ihlal etmekten beğeni meydan tüketicilerde mevcuttur. Bu yüzden sex shop’ların hem çevrimiçi hemde fiziksel mağazalarının olması önemlidir.

Utanç hissetmek, tabularla görmek temelı seks oyuncağı alışverişlerinde hüsranla özetlanabilir. Ürünü internet sitesindeki görseline göre temizlemek, anlayışlevselliği üzerine haber edinmeden satın temizlemek, dokusu, boyutu v.s. özelliklerini bilmemek paketi açmış olduğunızda sizi hüsrana uğratabilir.

Bu sebeple sex shop e-ticaret siteleri ürünlerin teferruatlı resimlerini, videolarını ve izahatını çok kupkuru yayınlamalı ve nefiy yaratacak neticelerin önüne geçebilmek ciğerin koskocaman çaba sarf etmelidirler. Antrparantez; bundan sonra gelişen teknoloji ile mağazaya gitmeden ürünleri Whatsapp v.b. uygulamalardan yararlanabilirler.

Seksologlar, üretici firmalar, yazılan makaleler seks oyuncakları üzerinde tabuları yıkmakta faydalı oldukları ciğerin seks shoplardan alışveriş henüz basitçe ve erinç olmaya temelladı.

Mukaddema seks oyuncağı kullananların sapkın olduğu, seks sundurmaında yaşanmış olan problemlerın tartışılması, konuşulması utanç duygusunu fazlalıkrdığı ciğerin ihtiyaç olsada satın alımlardan korkan bir topluma sahiptir. Oysaki günümüzde bu düşüncelerin yanılgılığına kanış getirmiş toplumumuz ihtiyacı olan seks oyuncaklarını seks shoplardan ferah ferah alabilmekte ve kullanabilmektedir.

Liberal kültürlerde cinsellikte yaşanmış olan olumsuzluklar sıhhat sorunu olarak akseptans edilir, insanoğlu cinsellik ve sekste müsavi haklara sahiptir. Gayrı taraftan, tutucu kültürlerde; cinsellikteki farklı gereksinimler ahlaki bir sorundur, cinsiyete göre eşeysel fırsatlardaki eşitsizlik çok yüksektir, eşeysel bol bolamat düzeyi henüz düşüktür ve seks, cinsellik olarak akseptans edilmez.

Hanımlar, sex shop alışverişlerin, fiziksel mağazadan ziyade çevrimiçi mağazalardan yapmaktadır. Hanımlar eşeysel hayatlarını renklendirmek, sundurmaına işleklık katmak, henüz dobra bir orgazm görmek veya seksi iç çammaşırları ile cezbedici bir üzeri sergilemek ciğerin sex shoplardan alışveriş yaparlar.

Sex shoplar ülkemizde temelı yasalar doğrultusunda mağaza konumu, ürün tanıtımı, müşterilere erişimı açısından kurallara sahiptir. Ülkemizde 18 evetş zirı bireylerin sex shoplardan alışverişi yasak olup çevrimiçi sitelerin başlangıçinde bu uyarı strüktürlmaktadır.

MaviShop olarak seks oyuncaklarının satışını çevrimiçi ve fiziksel mağaza olarak devam etmekte olup müşterilerinin haklarını himaye etmek adı şeşnda faaliyetlerine devam etmektedir.

Seks oyuncaklarının teknoloji ile buluşmasından sonrasında koskocaman gelişmeler ve eşeysel ikazların her noktasına dokunabilen oyuncakların üretildiğini görünce, acaba dünyayı elemi geçirecekler niteleyerek korktuğum güzel olsa da onlarla oynanan seks oyunlarının insanoğluı seks yaparken farklı ve heyecanlı seks evetşantılarına götürdüğünü görünce korkularım kocaman gülümsemelere yöneliyor.

Düşünsenize seks ile müteallik aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilen ve ayrıca sizi yönlendiren aletleri. Bizi şaşırtan bu oyuncakların bize veremedikleri tek şey kaldı o da önsezi. İşte burada partneriniz devreye giriyor. Unuttuğunuz, hiç bilmediğiniz veya henüz önce hiç evetşamadığınız seks hayatınızdaki hazları, dokunuşları partneriniz ile beraberinde size yardımcı olacak seks oyuncaklarını devreye sokuyorsunuz.

Seks oyuncakları farklı metodları, anlayışleyişleri, sizin keşfedemediğiniz noktalara erişimı ile vücudunuzun beğeni haritasını çıkarmakta az çok etkin ürünlerdir. Oyuncaklar ile keşfettiğiniz noktalar veya hareketleri partnerinize bildirebilir ve partneriniz bunları bilerek ve ona göre faaliyet ederek seks pozisyonları oluşturabilir. Bu da sizi henüz sık seks hayata geçirmeye ve partnerinizi arzulamaya itecektir.

Partneriniz sizin aklınızı okuyamaz. Bunu ondan bekleyerek seks hayatınızı orgazm olmadan sonlandırma rutinine bir son verin. Seks oyuncakları ile bedeninizi keşfederek partnerinizi yönlendirmeniz bu anlayışin en basitçe yolu. Antrparantez seks esnasında kaynatmak çok önemli. Zinhar bildirişim kurmaktan ve konuşmaktan korkmayın ve utanmayın. Oyuncaklar ve iletişimle seks hayatınızı en faziletli seviyelere çıkarmak sizin elinizde.

Düşünsenize rutin bir seks yaşamının ne kadar rahatsız edici olduğunu. Amma aranızda sizi yönlendirecek hazzınızı zirveye taşıyacak titreşimleri, ikinci bir penisi, veya bir penis yüzeyüğünün penisinizi sıkarken berhavatemizlemek ciğerin ciğerinizde tuttuğunuz canavarı uyandıran oyuncaklarla yaşanmış olan seks dakikaları ne kadarda cazibeli olurdu.

Tensel haz ne yapmış olursanız strüktürn seks oyuncakları olmadan doruğa ulaşamaz. Tek pürüz tanımadan, sizi hazzın doruklarına çıkaracak ve farklı noktalarınızı uyaran seks oyuncakları henüz dobra seks evetşantkaloriın vazgeçilmezleridir.

Sonuç olarak dobra bir seksin sonu tabütüvanlü bir orgazm ile özetlanır. Kendinizi ve partnerinizi keşfettikten sonrasında seks hayatınızdaki sıklık ve her seferinde pozitif sonuç almış olduğunızda iyiki bu yazıyı okumuşum diyeceksiniz.

Erotik Giyim
Performans Geciktirici
Fetiş Ürünleri
http://www.mavierotikshop.com/