MedreseRadyo Risale i Nur Radyo

MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine hüküm kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo yapıtı ve ayrışık dillerde risale i nur video,vecize,podcast,radyo vb ihtiyaçlarınızı külliyen karşılayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe kabil bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta hizmet veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store kabil pratik marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

Ayrıca internet sitesi üzerinden ilgili taksimmleri ziyaret ederek ücretsiz şekilde hizmet alabileceğiniz bir çok özellikte mevcut. Latin ABD, Avrupa, Asya kabil bir çok kıtada pratik üzerinden neşriyat fail pratik günce yüzlerce zaman dinlenerek yan suratünde İslamiyet’in daha hızlı tanınmasına vasıtalık ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo aracılığıyla kuruluşlarak insanlara ulaştırılması savsama edilmiyor. Sizde el haricinde yaşayan andıran arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını salık ederek onlara bu mevzuda yardımcı olabilirsiniz.

Ayrıca MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile ilgili videolar yayınlar yaparak el haricinde bir çok insanoğlunun İslamı teşhis noktasında bir köprü vazifesi kuruluşyor. Bilinmiş olduğu üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epey kal ettiriyor. Eserin bu denli yakıcı olduğu bilindiği karınin pratik ve vesair sayısal yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur video indirmek yahut görmek isterseniz sağlam MedreseRadyo uygulaması ve internet sitesini ziyaret etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça kal ettiren pratik gerçekten görülmeye ayar. İnternet sitesi külliyen hareketli uyuma sahip ve bir çok yabancı dilde hizmet verdiği karınin sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Zaten hali hazırda internet sitesi kesiksiz geliştirilmekte ve kullanıma daha oranlı bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size sesli risale i nur çtuzakışmalarının kalitesinden bahsetmek isterim. İtalyan seda sanatçımız Max aynı zamanda İtalya’da temaşa eğitimi almış bir sanatçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde tuzakıyoruz. İspanyolca sesli risale i nur’da ise gene bu şekilde en nitelikli seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en oflaz şekilde oyun edilmeye çtuzakışılmaktadır.

Zaman içerisinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce âdem evladı hem istifade etmekte, hemde uygulamadan en oflaz şekilde faydalanmaktadır. Zaten pratik marketlerden baktığınız zaman uygulamanın noktaının ve indirilme nicelikının ne denli mualla olduğunu görebilirsiniz. Buda demek oluyor ki MedreseRadyo uygulaması alanında gerçekten okşayıcı bir iş çıyaşlıp insanlara en oflaz şekilde hizmet vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur Dinle